Kartal Hurdacı -
Arama:

0532 131 38 51

Kartal Hurdacı

Kartal hurdacı ve hurda fiyatları hizmeti veren hurda firmamız, hurdacılık sektörünü devam ettiren, bunu yaparken de motivasyonunu geri dönüşüm bilincinden alan bir işletmedir. Hurda denildiğinde akla kullanılmayan ve geri dönüştürebilen her şey gelebilir. Bu örneklerden bazıları; bakır hurdası, kurşun hurdası, tüm kullanılmayan beyaz eşyaların hurdası vs. kısaca, tekrar hayata döndürülebilen parçaları bulunan her eşya, hurda olarak değerlendirilir.

Eski zamanlarda el arabalarıyla sokak sokak gezerek yapılan bu meslek, günümüzde  toplama merkezleri gibi yerlere dönüşmüştür.  Dilerseniz bu toplama merkezlerine hurda eşyalarınızı getirebilirsiniz.

Kartal Hurda Merkezi

Kartal hurdacı olarak, Kartal da bulunan toplama merkezimize gelen eşyaları ilk olarak sınıflarına göre ayırmakla işe başlıyoruz. Sınıflama işlemi hurdaları dönüştürme işlemi için en önemli ilk adımı oluşturur. Bu sınıflandırma sayesinde; kablolar, metaller, motor parçaları gibi farklı şekilde geri dönüştürülen malzemeler ayıklanmış olur. Evinizde bulunan hurdaları, sizler de bu şekilde sınıflandırarak geri dönüşüm aşamasına katkı da bulunabilirsiniz.

Sınıflandırmanın ardından işlenmeye giden kurdalar, farklı yerlerde kullanılmak üzere çöp olmaktan çıkıp tekrar kullanıma hazır hale gelir. Bu işlemler, doğayı korumak, geleceğimizi güvence altına almak için yapılır. Bu sayede daha temiz, atıklardan arınmış bir dünya hayali kurabiliriz. Sizde bu hayalin mimarlarından olabilirsiniz. Geri dönüştürülmeye uygun eşyalarınızı çöpe atmak yerine bizlere ulaştırın.

Kartal Hurdacı Geri Dönüşüm

Kartal hurdacı merkezimize hurda eşyalarınızı getirmek istiyorsanız, imkânınız varsa kendiniz teslim edebilirsiniz. Eğer imkânlarınız elverişli değilse, bizleri arayabilirsiniz. Evinize gelerek hurdalarınızı kapınızdan teslim alıyoruz. Üstelik her türden hurdalar için eşyanın hurda ederi kadar ücreti sizlere anında nakit olarak ödüyoruz.

Hem aile bütçenize katkı sağlamak, hem de doğanın korunmasında etkin bir rol oynamak istiyorsanız, eşyalarınızı çöp konteynırlarına atmayarak işe koyulabilirsiniz. Artık kullanılmayan ve tamiri olmayan hemen hemen her elektronik eşyanın içerisinde geri dönüştürülebilir malzeme bulunur. Hem iç aksamında bulunan parçalar hem de dışında bulunan parçaların her biri ayrı ayrı değerlendirilir. Bu neden le te bir eşyanın bile birden fazla sınıfa girecek geri dönüşüm materyali potansiyeli bulunur. Üstelik eşyalarınızı ücret karşılığında vermeniz, bozulan eşyanın yenisini alırken ayırdığınız bütçenize de katkı sağlamış olur.