Pendik hurda alanlar -
Arama:

0532 131 38 51

Pendik Hurdacı ve Hurda Fiyatları

Pendik Hurdacı, İstanbul Anadolu Yakası’nda profesyonel hizmet sunan hurdacıların başında gelir. Hurdaların ekonomiye son derece büyük katkıları bulunur. Hurda alım ve satımı da son zamanlarda oldukça önemli bir ticari faaliyet konusudur. Hurda yığınlarını en çok inşaat hafriyat alanlarında görmek mümkündür. Fabrika ve evlerde de kullanılmayan her türlü metal artığı, hurda olarak nitelendirmek mümkündür.

Fabrikalarda üretim sonrasında oluşan metallerin ortadan kaldırılması, ortamın arındırılması için önem taşır. Bu konuda hızlı hizmet sunan hurdacılara ihtiyaç son derece fazladır. Evlerde de kullanılmayan beyaz eşyaların kaldırılması için hurda hizmetine ihtiyaç bulunur. Firmamız, her ortamdaki hurdayı en hızlı ve profesyonel yöntemlerle kaldırmaktadır. Çevreye rahatsızlık vermeden en kısa sürede hurda yığınlarının nakliyesi sağlanır.

Geri Dönüşüme Katkı Sağlayan Faaliyetler

Pendik Hurdacı, profesyonel yaklaşıma sahip olan hurda toplama işletmelerindendir. Firmamız hurdaları toplamakla kalmayıp, ihtiyaç duyan kuruluşlara da satışını gerçekleştirir. Bu sebeple ihtiyacı olan firmalara ara girdi tedariki açısından da firmamız önemli bir görev üstlenir. Hurdaların ısıyla ve makinelerde çeşitli yöntemlerle ayrıştırılması soncu farklı şekillere girdiğini görmek mümkündür.

Sanayide, imalat sektöründe, takı tasarım sektöründe ve elektronik cihaz üretiminde hurdalardan istifade edilir. Günümüzde pek çok imalat sektörü kilo ile hurda alımı gerçekleştirir. Bu önemli ara girdiyi sağlamak açısından firmamız önemli bir misyonu üstlenmiştir. Bu sayede hem çevre kirliliği önlenmiş olmakta hem de ekonomiye dolaylı yoldan katkı sağlanmış olur. Sınırlı olan kaynakların verimli kullanımı sonucunda gerek tabiat gerekse de ülke kaynakları optimal şekilde değerlendirilir.

Kurumsal Hurda Firmaları